İçeriğe geç

Sık Sorulan Sorular

Kapsül Ev Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Kapsül ev, kompakt ve taşınabilir bir yapıdır. Genellikle tek odalı ve sınırlı bir alana sahiptir. Kapsül evler, minimalizm ve işlevselliği ön planda tutarak tasarlanmış küçük konutlardır. İhtiyaçları karşılayacak temel yaşam alanları sunarlar, ancak geniş alanlara kıyasla daha küçük ve portatif olmalarıyla bilinirler.
Evet, kapsül evler genellikle modüler sistemler kullanılarak inşa edilirler. Birleştirilerek daha büyük yaşam alanları elde edilebilir.
Evet, Türkiye'nin her yerine ücretsiz kurulum yapıyoruz.
Kapsül evler, sipariş ile farklı ölçülerde üretildiği takdirde karayolları tarafından istenen özel izin belgesinin masrafları alıcıya aittir.
Evet, daha önce kurulduğu yerden belli şartlar dahilinde taşınarak başka bir yere montajı yapılabilir.
Isı yalıtımı, kapsül evin kurulacağı yerin iklim özelliklerine göre yapılmakta ve iklim şartlarına en uygun yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.
Evet. Kapsül evler, betonarme yapılara göre daha hafif olduğu için, deprem kuvvetine daha az maruz kalmaktadır. Çelik yapı elemanları, betonarme gibi kırılgan olmayıp, esnek oldukları için, deprem kuvvetine daha dayanıklıdır.
Kapsül evde kullanılan tüm inşaat malzemeleri fiyata dahildir. Dış ve iç bölme duvar panelleri, çelik bağlantı malzemeleri, çatı ve çatı kaplama malzemeleri, tavan ve izolasyon malzemeleri, dış cephe boya ve kaplama malzemeleri, dış ve iç kapılar, camları ile birlikte pvc doğramalar, elektrik ve su tesisat malzemeleri ve montaji, yer döşeme malzemeleri fiyatlara dahildir.
Kapsül evin yerleşeceği alan için gerekli izinler, zeminin düzenlenmesi ve her türlü hafriyat işleri, elektrik ve su sayacının takılması, elektrik su kanalizasyon tesisatlarının kapsül evin yerleşeceği yere taşınması ve bağlantılarının yapılması, bahçe düzenlemesi, nakliye, vinç masrafları ve KDV fiyata dahil değildir.
Evet, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun yapılar üretebiliriz.
Her bölge için farklı uygulamalar bulunmaktadır, lütfen kapsül evin yerleştirileceği alanla ilgili yetkili kurumlara başvurarak bilgi alınız.
Güneşten elektrik üretmek için gerekli tesisatı kapsül ev olarak biz yapmıyoruz. Kapsül ev de kullanılacak elektrik gücü her kullanıcı için farklılık gösterebilmektedir, bu nedenle müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun sistemi kapsül eve kendileri kurdurmaları daha sağlıklı olacaktır.
Kapsül evler doğaları gereği dar alana sahiptirler, isteğe göre katlanabilir duvara monte mobilya sistemleri ( Yatak, Masa, Sandalye ) ile kapsül evleri dekore edebiliriz. Sabit mobilya ile dekore edilmesini isterseniz müşterilerin kedilerinin dekore etmesinin daha doğru olacağıdır. Kendi bütçe ve zevklerine göre dekore edebilirler. Sabit mobilya satışımız yoktur
Üretim ve montaj hatalarına karşı 1 yıl garanti.
Siparişten itibaren 30-60 gün arası yoğunluk durumuna göre kapsül evler teslim edilmektedir.
Evet, kapsül evler; ev, otel odası, dükkan, satış ofisi, büfe, kış bahçesi gibi istenilen biçimlerde kullanılabilir. Kullanım alanı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir.
Evet, içi yapılı olmayan ürün satışımız vardır. Sadece kasayı alarak boş bir tuval gibi dilediğiniz gibi kendiniz dekore edebilirsiniz.
Evet, kapsül evler Türkiye'de üretilmektedir.

Konteyner Yüzme Havuzu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çelik konteynerlerin, belirli modifikasyonlar ve su yalıtımı yapılarak yüzme havuzuna dönüştürülmesi sonucu üretilmiş havuzlardır
Konteyner yüzme havuzları, evlerin bahçelerinde, otellerde, tatil köylerinde veya ticari tesislerde kullanılabilir.
Taşınabilen ürünler olduğu için her yere yerleştirilebilir. Montaj için gerekli olan şeyler uygun zemin, temiz su bağlantısı, atık su bağlantısı ve elektriktir. Montaj işlemlerini alıcı tarafından yaptırılır.
Yerine yerleştirildikten ve gerekli bağlantıları yapıldıktan sonra hemen kullanılabilir. (Temiz su, atık su ve elektrik bağlantısı)
Standart ölçüleri 20'' ve 40'' konteyner ölçüleridir ama müşterinin talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir.
Evet, farklı ölçüler, şeffaf yan camlar, ısıtma sitemi, renk vs. gibi kişiye özel üretim yapılablir.
Evet, istendiği takdirde havuz ısıtma sitemi ile birlikte üretiliebilir.
Evet, istenirse 2 duvar akrilik şeffaf cam şeklinde yapılabilir.
Gerekli taşıyıcı ekipman ile istenen yere monte edilebilir.
Ürünlerin Menşei Çin.
60 gün üretim + 30 gün nakliye gibi düşünülmelidir.
İstanbul'da gümrüklemesi yapıldıktan sonra ürün kamyon üstünde alıcıya teslim edilmektedir.
AQUA marka kum filtresi, skimmer ve pompa kullanılmaktadır
Ürünler 1 Yıl garantilidir
Bir yüzme havuzunda olması gereken tüm ekipmanı ile birlikte fiyatlaması yapılmaktadır.
Ürünler İstanbulda teslim edilmektedir, havuzun kullanılacağı yere kadar ki nakliye, ülke içi nakliye sigortası, yerinde havuzun taşıt aracından yerine konması için kullanılacak vinç masrafı ve zeminin yapımı, elektrik, temiz su, atık su tesisatı ve bunların bağlantıları alıcıya aittir.